SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Kostki oficjalne

( ilość produktów: 342 )

W tej kategorii znajdują się kostki należące do konkurencji zawodów WCA.

Do tej listy należą kostki 2x2, 3x3, 4x4, 5x5, 6x6, 7x7, megaminx, pyraminx, skewb, square-1 i clock.

Dla początkujących polecamy takie kostki jak 2x2, 3x3, skewb, pyraminx i clock, które pozwolą zacząć od czegoś łatwego. 2x2 to uproszczona wersja podstawowej kostki i może zostać ułożona za pomocą tego samego zestawu algorytmów. Pyraminx i skewb wywodzą się z tego samego czworościennego mechanizmu, ale wymagają odmiennych, aczkolwiek bardzo prostych metod do ułożenia. Clock ze względu na swoją intuicyjność i prostotę wymaga tylko zrozumienia sposobu poruszania.
Popularne budżetowe marki dla nowych układaczy to MoFangJiaoShi, YuXin Little Magic i QiYi.
Układacze średniozaawansowani
mogą zdecydować się na kostki typu 4x4, 5x5 i megaminx dla większego wyzwania. Dwie pierwsze, mimo iż są większymi kostkami, układa się w podobny sposób za pomocą zredukowania kostki do 3x3. Megaminx posiada identyczną mechanikę poruszania i działanie jak klasyczna kostka, ale wyróżnia się większą liczbą ścian i części.
Dla zaawansowanych układaczy polecamy kostki 6x6, 7x7 i square-1. Pierwsze dwie dzielą te same metody używane dla wszystkich kostek powyżej 3x3, ale dodatkowym wyzwaniem jest znacznie większa liczba ruchomych elementów. Square-1, będąc specyficzną kostką, jest stosunkowo trudny do nauczenia ze względu na wymagającą metodę. Mimo tego jest stosunkowo szybki do ułożenia, zajmując nieznacznie dłużej niż 3x3.
Wszystkie kostki dostępne w tej kategorii zostały dobrane z uwagą na ich wysokie osiągi, przez co żadna z nich nie powinna zawieść nawet najlepszego układacza. W ofercie posiadamy czołowych producentów takich jak MoYu, GAN, DaYan, MoFangGe, YuXin, MoFangJiaoShi i YongJun, wśród których dostępne są najlepsze modele dla każdej kategorii.

Z szerokiego przedziału cenowego w tej kategorii wybierzesz kostkę dla każdego budżetu.

Marka
Przedziały cenowe
Cena
-
Zaufane Opinie IdoSell
4.92 / 5.00 633 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-23
Wszystko w porządku, super kostka.
2024-02-06
ok
pixel